top of page

vr na akci

Pokud si objednáte VR na firemní či jinou akci, tak Vám ho přivezeme až na místo konání. VR vozíme po celé ČR. Vše pro Vás na místě nachystáme a zprovozníme. Po celou dobu budeme přítomni, aby vše fungovalo jak má a nenastal žádný problém. Pokud se stane, že nebudete mít v místě konání akce/večírku televizi, tak nemějte strach, protože jsme mysleli opravdu na vše. Sebou přivezme i TV na které uvidíte vše co vidí ten kdo VR zrovna používá. Takže se nemůže stát, že se během čekání než na Vás dojde řada budete nudit. Můžete si vychutnat, jak Váš kamárad nebo kolega prožívá své nadšení nebo strach z dané videohry.

V rámci dané akce pro Vás vymyslíme různé soutěže a programy, o které se postará naše nabídka zábavných her. Na konci vše sbalíme a odvezeme zpět. Takže, když to shrneme, tak pouze objednáte a my přijedeme a postaráme se o nezapomenutelný večer pro Vás, Vaše kolegy a kamarády.

Rezervce

Rezervace

Chcete li si objednat VR na akci, team building, firemní večírek nebo oslavu neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle: +420 731 284 890

pro bližší informace a individuální cenu.

bottom of page