top of page

vr na akci

Pokud si objednáte VR na firemní či jinou akci, tak Vám ho přivezeme až na místo konání. VR vozíme po celé ČR. Vše pro Vás na místě nachystáme a zprovozníme. Vozíme 1 hlavní PC VR headset a k němu až 3 doprovodné samostatně fungující headsety podle potřeby akce. Po celou dobu budeme přítomni, aby vše fungovalo jak má a nenastal žádný problém. Pokud se stane, že nebudete mít v místě konání akce/večírku televizi, tak nemějte strach, protože jsme mysleli opravdu na vše. Sebou přivezme i TV na které uvidíte vše co vidí ten kdo VR zrovna používá. Takže se nemůže stát, že se během čekání než na Vás dojde řada budete nudit. Můžete si vychutnat, jak Váš kamárad nebo kolega prožívá své nadšení nebo strach z dané videohry.

V rámci dané akce pro Vás vymyslíme různé soutěže a programy, o které se postará naše nabídka zábavných her a aplikací na míru. Na konci vše sbalíme a odvezeme zpět. Takže, když to shrneme, tak pouze objednáte a my přijedeme a postaráme se o nezapomenutelný večer pro Vás, Vaše kolegy a kamarády.

Rezervce

Rezervace

Chcete li si objednat VR na akci, event, team building, firemní večírek nebo oslavu neváhejte nás kontaktovat na tel. čísle: +420 731 284 890

pro bližší informace a individuální cenu.

Co o nás říkají
na akcích

martina
drabantová

Firma VR4You nám zajistila balíček na míru pro naši firemní akci. Dovezli dvě VR zařízení, nainstalovali, připravili, zůstali po celou dobu a byli zájemcům o hru plně k dispozici. Komunikace i celkové jednání vynikající, při organizaci další podobné akce se na ně určitě obrátíme.

jana
Lukšová

VR4You velice doporučuji. Bezproblémová komunikace, vše probíhalo dle domluvy. Moc oceňujeme profesionální přístup obou pánu, kteří bez problémů a s úsměvem zvládli obsloužit všechny zájemce na naší rodinné oslavě (dospělé i děti). Bylo to skvělé zpestření oslavy. Určitě v budoucnu opět využijeme.

Katka

Měli jsme půjčené 2 sady VR na víkend na dětskou oslavu. Vše fungovalo perfektně, děti byly nadšené. Předání bylo bez problémů i instruktáž byla srozumitelná. Navíc vše za super cenu. Určitě půjčovnu znovu využijeme, všem doporučuji 👍

bottom of page